Bijdragen aan Henriette Wolff-Barnstijn

Wat wilt u bijdragen?

Herdenk Henriette Wolff-Barnstijn

Henriette Wolff-Barnstijn

Amsterdam, – Auschwitz,

Bereikte de leeftijd van 70 jaar

Foto’s

Verhalen

Over Henriëtte Wolff-Barnstijn

Henriëtte Barnstijn was de dochter van Efraïm Barnstijn, winkelier, en Schoontje Dondorp. Zij trouwde op 20 oktober 1898 in Amsterdam met Herman Wolff. Hij stierf op 21 februari 1935.
M. Wolff, De nakomelingen van Wolff ben Eleazar en Moshe ben Gompertz Halevi, 1695-1995 (Arnhem, 2001) 98-99

Lees meer

Familie Henriette Barnstein

Henriette Barnstein

Also Known As: "Barnstijn"
Birthdate: August 31, 1872
Birthplace: Amsterdam, Government of Amsterdam, North Holland, Netherlands
Death: January 25, 1943 (70)
Oświęcim, Oświęcim County, Lillepolen, Poland
Immediate Family:

Daughter of Ephraim Barnstijn and Schoontje Dondorp
Wife of Herman Wolff
Sister of Bernhard Barnstijn; Stillborn Barnstijn; NN Barnstijn; NN B…

Lees meer

Patiënten Apeldoornsche Bosch

De namen die aan dit verhaal zijn gelinkt zijn de namen van personen die op de naoorlogse reconstructielijsten voorkomen, of van wie om een andere reden mag worden aangenomen dat ze met het transport van 22 januari 1943 als patiënt, ingeschrevene of onderduiker van Het Apeldoornsche Bosch zijn afgevoerd naar Auschwitz. Bij de reconstructie bleek dat ook incidenteel inwoners van Apeldoorn met dit t…

Lees meer

Adres & bewoners

Bewoners