Bijdragen aan Jozeph Rubens

Wat wilt u bijdragen?

Herdenk Jozeph Rubens

Jozeph Rubens

Hilversum, – Auschwitz,

Bereikte de leeftijd van 61 jaar

Foto’s

Verhalen

Familie van Jozeph Rubens

Alexander Moisis Rubens

Also Known As: "Alexander Mozes"
Birthdate: May 25, 1850
Birthplace: Oss, Oss, North Brabant, The Netherlands
Death: February 22, 1929 (78)
Apeldoorn, Apeldoorn, Gelderland, The Netherlands
Immediate Family:

Son of Mozes Meijer Rubens and Jetta Levinson
Husband of Johanna Swelheim and Sara van den Berg
Father of Marjan Rubens; Maurits Rubens; Joseph Rubens; …

Lees meer

Patiënten Apeldoornsche Bosch

De namen die aan dit verhaal zijn gelinkt zijn de namen van personen die op de naoorlogse reconstructielijsten voorkomen, of van wie om een andere reden mag worden aangenomen dat ze met het transport van 22 januari 1943 als patiënt, ingeschrevene of onderduiker van Het Apeldoornsche Bosch zijn afgevoerd naar Auschwitz. Bij de reconstructie bleek dat ook incidenteel inwoners van Apeldoorn met dit t…

Lees meer

Adres & bewoners

Bewoners