Marianne van Embden-van Praag

Amsterdam, 23 January 1860

Apeldoorn, 17 February 1941

Reached the age of 81  

 

Do you have extra information about Marianne van Embden-van Praag?

Add information in the Community »

Sara de Haas »

Aalten, 1 June 1848

Apeldoorn, 1 January 1941

Housemate

Selig Rosenberg »

Rheidt, 1850

Apeldoorn, 2 November 1940

Housemate

Mietje de Leeuw »

Leeuwarden, 17 October 1850

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elazar van Tijn »

Maarsseveen, 14 July 1852

Apeldoorn, 27 September 1940

Housemate

Herman Meijer »

Aalsmeer, 14 September 1852

Apeldoorn, 29 December 1940

Housemate

Judith van Beever-Penha »

Amsterdam, 15 September 1852

Apeldoorn, 3 March 1941

Housemate

Meijer van der Horst »

Hoogeveen, 16 November 1852

Apeldoorn, 2 July 1942

Housemate

Jacob Bak »

Amsterdam, 24 December 1853

Apeldoorn, 3 January 1942

Housemate

Engelina Knoop »

Amsterdam, 5 August 1855

Apeldoorn, 22 May 1942

Housemate

Pesie Hager-Weissberg »

Bohorodezany, 1856

Apeldoorn, 3 September 1940

Housemate

Rosette Koker-van der Reis »

Leek, 26 July 1856

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Saartje Wijnberg-Zwaan »

Eelde, 22 August 1856

Apeldoorn, 15 July 1941

Housemate

Jonas Boekdrukker »

Hilversum, 16 December 1856

Apeldoorn, 9 June 1940

Housemate

Judith Polak »

Veendam, 14 May 1857

Apeldoorn, 3 February 1941

Housemate

Mozes Bamberger »

Loppersum, 27 May 1857

Apeldoorn, 16 November 1940

Housemate

Roosje Spier »

Avereest, 21 November 1857

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Rachel Coronel-Ferro »

Amsterdam, 6 March 1858

Apeldoorn, 4 March 1941

Housemate

Aaltje Kalker »

Geertruidenberg, 28 July 1858

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betsij Kooperberg-Boasson »

Middelburg, 23 October 1858

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elsje Reens-Klein »

Amersfoort, 7 November 1858

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Minekenhoff »

Amsterdam, 19 November 1858

Apeldoorn, 6 December 1941

Housemate

Aaltje Vega-Muller »

Amsterdam, 18 December 1858

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Izaäk Stoppelman »

Winschoten, 14 February 1859

Apeldoorn, 31 December 1940

Housemate

Marie Lustig-Lewin »

Berlijn, 6 March 1859

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lena Rosendaal-Susholz »

Delft, 13 March 1859

Apeldoorn, 27 February 1941

Housemate

Salomon Aronius »

Zwartsluis, 11 May 1859

Apeldoorn, 14 October 1941

Housemate

Jette Snatager-van Gelder »

Zutphen, 12 May 1859

Apeldoorn, 14 December 1942

Housemate

Mietje Vomberg-Vromen »

Lochem, 18 October 1859

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Aronson »

Amersfoort, 31 December 1859

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marianne van Embden-van Praag

Amsterdam, 23 January 1860

Apeldoorn, 17 February 1941

Housemate

Louisa Meijer »

Woubrugge, 8 April 1860

Apeldoorn, 26 February 1942

Housemate

Salomon van Praag »

Amsterdam, 18 September 1860

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel van Stedum »

Dordrecht, 13 October 1860

Apeldoorn, 9 November 1941

Housemate

Minna Rosenthal-Cahn »

Rülzheim, 1 November 1860

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sientje de Levie-Aronson »

Amersfoort, 24 November 1860

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Grietje Frenkel »

Utrecht, 31 December 1860

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophie Goldschmidt-Hartogs »

Weenen, 8 January 1861

Apeldoorn, 18 October 1942

Housemate

Rachel Schelvis-Brilleman »

Amsterdam, 29 March 1861

Apeldoorn, 3 May 1941

Housemate

Jacob Heijmans »

Enschede, 21 July 1861

Apeldoorn, 23 October 1941

Housemate

Moses Meijer »

Appingedam, 16 December 1861

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sanna Brenner-Sindler »

Kowna, 20 January 1862

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helena Cohen »

Nijmegen, 24 April 1862

Apeldoorn, 14 March 1941

Housemate

Betje Scheffer »

Amsterdam, 23 June 1862

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jetje de Hes »

Hoogeveen, 6 August 1862

Apeldoorn, 21 October 1942

Housemate

Alida de Haan-van Weren »

Amsterdam, 20 September 1862

Apeldoorn, 24 May 1940

Housemate

Schoontje van Sijes-Heigmans »

Amsterdam, 10 October 1862

Apeldoorn, 21 February 1941

Housemate

Rebecca de Vries »

Utrecht, 8 January 1863

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heintje Erwteman-Polak »

Amsterdam, 28 January 1863

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jette Nopol »

Amsterdam, 7 February 1863

Apeldoorn, 8 September 1941

Housemate

Esther Henriette Drukker »

Winschoten, 4 March 1863

Apeldoorn, 18 April 1941

Housemate

Barend Meijer Bendix »

Leeuwarden, 22 September 1863

Apeldoorn, 19 January 1943

Housemate

Mozes Kokernoot »

Amsterdam, 30 November 1863

Apeldoorn, 23 July 1941

Housemate

Abigaël Santcroos »

Curaçao, 29 December 1863

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Leentje Groen-Moscou »

Amsterdam, 2 April 1864

Apeldoorn, 16 January 1941

Housemate

Rebecca Hertogs »

Gulpen, 22 May 1864

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joanna van Coeverden »

Amsterdam, 29 July 1864

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel Druif »

Amsterdam, 28 September 1864

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Monnikendam »

Amsterdam, 4 December 1864

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mietje van Coevorden-Linnewiel »

Leeuwarden, 14 December 1864

Apeldoorn, 20 January 1941

Housemate

Elisabeth Mendes da Costa-Lopes Suasso »

Amsterdam, 16 December 1864

Apeldoorn, 21 January 1942

Housemate

Antje Gans »

Hilversum, 1865

Apeldoorn, 22 November 1942

Housemate

Helena Berlijn-Cohen »

Middelburg, 8 January 1865

Assen, 13 September 1940

Housemate

Lena Ydis-Blum »

Kowno, 12 January 1865

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva Beem-de Vries »

Winschoten, 27 January 1865

Apeldoorn, 25 October 1942

Housemate

Levie Wolff »

Meppel, 28 January 1865

Apeldoorn, 22 January 1943

Housemate

Anna Parser-Blog »

Parijs, 24 February 1865

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Saartje Swalp »

Groningen, 2 March 1865

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Soester »

Amsterdam, 6 August 1865

Apeldoorn, 20 February 1941

Housemate

Sophia de Jongh »

Den Helder, 15 October 1865

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Clara Sjouwerman-Polak »

Rotterdam, 27 October 1865

Apeldoorn, 8 February 1942

Housemate

Margaretha de Wilde »

Amsterdam, 4 November 1865

Apeldoorn, 30 March 1941

Housemate

Nathan Bino »

Den Haag, 5 November 1865

Apeldoorn, 15 October 1940

Housemate

Leentje Blitz »

Amsterdam, 4 December 1865

Apeldoorn, 9 February 1941

Housemate

Nelson Joseph Jacob »

Amsterdam, 13 March 1866

Apeldoorn, 14 August 1942

Housemate

Aäron van der Wijk »

Amsterdam, 18 May 1866

Apeldoorn, 4 January 1942

Housemate

Tobias Salomon Levisson »

Den Haag, 24 June 1866

Apeldoorn, 6 December 1942

Housemate

Mijntje Hekster »

Amsterdam, 23 July 1866

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Grietje Hartog »

Almelo, 25 July 1866

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Nathan Meijer »

Arnhem, 1 September 1866

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Pieter Hessel »

Utrecht, 1 December 1866

Apeldoorn, 9 January 1941

Housemate

Vrouwtje Polak-Bremer »

Hoorn, 31 December 1866

Apeldoorn, 20 January 1945

Housemate

Otto Levy »

Wald Uelversheim, 1867

Apeldoorn, 29 November 1940

Housemate

Schoontje van Kollen »

Amsterdam, 12 August 1867

Apeldoorn, 24 March 1942

Housemate

Jakob Wolf »

Borger, 10 October 1867

Apeldoorn, 19 June 1940

Housemate

Jetje Groen-de Hond »

Amsterdam, 3 December 1867

Apeldoorn, 28 February 1941

Housemate

Mozes Oppenheimer »

Amsterdam, 1868

Apeldoorn, 30 January 1941

Housemate

Felix de Bruin »

Wisch, 2 March 1868

Apeldoorn, 7 December 1940

Housemate

Marianna van Gelder »

Leeuwarden, 25 July 1868

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henderine Hartog-de Jonge »

Winschoten, 14 August 1868

Apeldoorn, 21 May 1942

Housemate

Heintje Baune-Sarfaty »

Amsterdam, 13 November 1868

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Pezarro »

Amsterdam, 24 February 1869

Apeldoorn, 13 November 1941

Housemate

Hendrika Kolthoff »

Hoogeveen, 27 March 1869

Birkenau, 24 January 1943

Housemate

Rebecca de Hes »

Hoogeveen, 28 March 1869

Auschwitz, 1 February 1943

Housemate

Roosje Goldstein »

Enschede, 29 March 1869

Apeldoorn, 20 October 1940

Housemate

Rebekka Mozes-Kisch »

Groningen, 10 September 1869

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heintje Park-Plas »

Amsterdam, 3 October 1869

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mietje Zilverberg »

Zwolle, 31 October 1869

Apeldoorn, 1 December 1940

Housemate

Henriëtte Hillesum »

Meppel, 22 January 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marianne Lam-Polak »

Amsterdam, 9 March 1870

Apeldoorn, 10 November 1942

Housemate

Aäron Frankenhuis »

Harderwijk, 10 May 1870

Apeldoorn, 11 February 1941

Housemate

Rebecca Ephraim »

Amsterdam, 7 June 1870

Apeldoorn, 20 June 1941

Housemate

Jane Löwenstein-Brillesleiper »

Londen, 10 June 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Emanuel Snatager »

Amersfoort, 15 June 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Fijtje Rootveld-Peper »

Amsterdam, 2 July 1870

Apeldoorn, 2 May 1942

Housemate

George Hoorenman »

Parijs, 5 July 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

David Stranders »

Ridderkerk, 6 July 1870

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Mietje van der Wouden »

Oldemarkt, 27 July 1870

Apeldoorn, 5 March 1941

Housemate

Engelina Polak-de Jong »

Amsterdam, 8 September 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Flora van Straten »

Middelburg, 19 September 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henri Groenheim »

Deventer, 21 September 1870

Apeldoorn, 13 February 1941

Housemate

Isaac Snoek »

Londen, 19 October 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Israel Cohen »

Assen, 26 November 1870

Apeldoorn, 12 November 1942

Housemate

Henrica de Lange »

Raalte, 5 December 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Jolofs »

Naarden, 24 December 1870

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mietje Presser »

Amsterdam, 3 January 1871

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Adèle Viskoop »

Amsterdam, 16 March 1871

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jesaias Swaab »

Amsterdam, 7 April 1871

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Reintje Jacobs »

Blokzijl, 11 April 1871

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Saartje Pach-Oostra »

Hoogezand, 16 April 1871

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Sanders-Blok »

Lemsterland, 6 June 1871

Apeldoorn, 29 September 1942

Housemate

Emma Mansfeld-Bloch »

Lage, 14 September 1871

Apeldoorn, 9 January 1943

Housemate

Salomon From »

Vlagtwedde, 18 December 1871

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elsje van Praag »

Amsterdam, 8 January 1872

Auschwitz, 11 December 1942

Housemate

Hartog Valk »

Rotterdam, 27 February 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie Lucas Hart »

Hoorn, 13 March 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Fransman »

Amsterdam, 29 March 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Simcha Alexandrina Monsantofils »

Paramaribo, 2 April 1872

Apeldoorn, 4 December 1940

Housemate

Lena Snijders-van Zuiden »

Avereest, 2 April 1872

Auschwitz, 26 January 1943

Housemate

Julia Wertheim »

Londen, 6 April 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie Abraham Kan »

Leeuwarden, 12 June 1872

Auschwitz, 19 February 1943

Housemate

Jacob van Rooij »

Amsterdam, 1 July 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Isaac Lelie »

Amsterdam, 2 July 1872

Apeldoorn, 30 December 1940

Housemate

Salomon Elias de Groot »

Mijdrecht, 21 July 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Rothschild-Bierman »

Amsterdam, 29 August 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henriëtte Wolff-Barnstijn »

Amsterdam, 31 August 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Grietje Zeelander-Cohen »

Groningen, 18 September 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Karolina van Thijn-Maas »

Eibergen, 26 October 1872

Apeldoorn, 20 September 1940

Housemate

Jozuaä Helmstadt-Klein »

Onstwedde, 18 December 1872

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Lobatto »

Amsterdam, 3 January 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Annij Noach »

Deventer, 23 January 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Cijfer »

Rotterdam, 11 March 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebecca Moscou-Salomons »

Amsterdam, 27 March 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Emanuel Polak »

Amsterdam, 8 April 1873

Apeldoorn, 14 November 1940

Housemate

Abraham Aronson »

Amersfoort, 7 May 1873

Apeldoorn, 23 December 1940

Housemate

Regina Isaac-Son »

Amsterdam, 20 May 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Maurits Heineman »

Den Bosch, 26 July 1873

Apeldoorn, 17 September 1942

Housemate

Mina Gosschalk »

Deventer, 22 August 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Saartje Levie »

Eelde, 21 October 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Zina van Gelderen »

Hardenberg, 29 November 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rosina Samehtini-Dassi »

Rotterdam, 30 November 1873

Apeldoorn, 12 December 1940

Housemate

Louisa Kisch »

Groningen, 8 December 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heintje Godschalk »

Amsterdam, 10 December 1873

Apeldoorn, 1 February 1941

Housemate

Simon Emanuel Hendrix »

Zaltbommel, 17 December 1873

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

David Salomon Stern »

Leiden, 20 December 1873

Apeldoorn, 17 February 1941

Housemate

Rebekka de Levie »

Winschoten, 23 January 1874

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Eljon »

Amsterdam, 18 April 1874

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Machiel Akker »

Hoogeveen, 17 May 1874

Apeldoorn, 5 June 1942

Housemate

Hendrica Hompes-van Gelder »

Amsterdam, 18 June 1874

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Scheiwe Brosen-Biljoen »

Paschroetig, 20 July 1874

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sander Nathans »

Arnhem, 9 August 1874

Apeldoorn, 7 December 1942

Housemate

Biena Verduin »

Diemen, 9 October 1874

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lena Costers »

Aalten, 9 December 1874

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Josina Leuvenberg »

Opsterland, 7 January 1875

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Johanna Montezinos-Weiss »

Pressburg, 26 January 1875

Birkenau, 24 January 1943

Housemate

Leon Cohen »

Dokkum, 30 January 1875

Amsterdam, 20 October 1940

Housemate

Sara van Praag »

Amsterdam, 15 March 1875

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Simon Mot »

Amsterdam, 14 May 1875

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Nathan Mozes Cohen »

Heinenoord, 30 May 1875

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marianna Gomperts »

Amsterdam, 17 August 1875

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elisabeth Waterman »

Almelo, 2 September 1875

Apeldoorn, 25 March 1941

Housemate

Keetje Agsteribbe-Springer »

Amsterdam, 12 September 1875

Apeldoorn, 1 June 1940

Housemate

Bertha Hoorenman »

Amsterdam, 18 October 1875

Auschwitz, 8 October 1942

Housemate

Esther Zwaaf-Finsi »

Amsterdam, 20 October 1875

Sobibor, 7 May 1943

Housemate

Elias Blog »

Parijs, 21 December 1875

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Selma Nopol-Juhl »

Meckenheim, 2 February 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Carolina Allegonda van Zwaanenburgh »

Sint Oedenrode, 15 March 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva Ourhaan-Nijkerk »

Amsterdam, 18 March 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helena Spier »

Weesp, 13 April 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie Krant »

Hilversum, 21 April 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Gombregt van Dam »

Oisterwijk, 23 April 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie Abraham van Leeuwen »

Naaldwijk, 16 June 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henriette van Gelder »

Amsterdam, 24 July 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rosalia Levie-van Thijn »

Rotterdam, 17 August 1876

Apeldoorn, 18 May 1942

Housemate

Roseline du Mosch »

Hoorn, 29 September 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Brandon »

Amsterdam, 31 October 1876

Apeldoorn, 5 January 1942

Housemate

Joseph Wolff »

Amsterdam, 17 December 1876

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna Aletrino-Querido »

Amsterdam, 2 January 1877

Apeldoorn, 19 January 1943

Housemate

Henriette van Messel-Culp »

Lemmer, 4 January 1877

Apeldoorn, 24 May 1941

Housemate

Samuel Baggers »

Amsterdam, 19 March 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacqueline Blitz »

Amsterdam, 23 March 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Wijnberg »

Amsterdam, 9 April 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Debora Melkman-Kaas »

Amsterdam, 18 April 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marianne Bosboom »

Amsterdam, 1 May 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hanna Konijn-Sarphtie »

Amsterdam, 10 May 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

David Wertheim »

Eindhoven, 14 May 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louis de Zoete »

Amersfoort, 28 May 1877

Apeldoorn, 20 December 1941

Housemate

Simon Bamberg »

Amsterdam, 9 July 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Judith Nijenhuis-Morpurgo »

Amsterdam, 29 July 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Vogeltje Polak-de Leeuw »

Amsterdam, 11 August 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Duifje Bolle-de Rood »

Amsterdam, 8 December 1877

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rosalie Polak »

Dordrecht, 1 January 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lena van der Ster-Coster »

Rotterdam, 20 February 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marcus Gabriël van Stroom »

Rotterdam, 16 April 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sippora Soesan-IJzerkoper »

Amsterdam, 26 April 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aaltje Fierlier-Swaab »

Rotterdam, 30 April 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Dupont »

Amsterdam, 30 June 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Bannet »

Kruiningen, 17 July 1878

Apeldoorn, 26 February 1941

Housemate

Saartje Polak-Wolff »

Den Haag, 11 August 1878

Birkenau, 24 January 1943

Housemate

Jansje Prins »

Amsterdam, 12 August 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Johanna Bock »

Gennep, 2 September 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philippus Swelheim »

Rhenen, 28 September 1878

Apeldoorn, 5 November 1940

Housemate

Hanna Klein »

Wildervank, 1 October 1878

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rika Mietje Rood-Menko »

Delden, 8 February 1879

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Samuel Samuel »

Voorst, 26 February 1879

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebecca van West-Segal »

Amsterdam, 15 April 1879

Apeldoorn, 7 November 1941

Housemate

Meijer Jonas Hirsch »

Amsterdam, 16 June 1879

Apeldoorn, 9 January 1942

Housemate

Grietje Samuel-Muller »

Lochem, 19 June 1879

Apeldoorn, 8 February 1941

Housemate

Chimon Lévy Navon »

Choumla, 9 August 1879

Apeldoorn, 20 February 1941

Housemate

Henderina van Gelder »

Leeuwarden, 9 September 1879

Auschwitz, 25 May 1943

Housemate

Anna van Praag-Mug »

Amsterdam, 14 September 1879

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Staal »

Amsterdam, 29 September 1879

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Raphaël Mendes da Costa »

Amsterdam, 18 October 1879

Apeldoorn, 21 July 1940

Housemate

Nathan Mug »

Amsterdam, 3 November 1879

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lena Naarden-Vecht »

Elburg, 3 December 1879

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Julius Jacob Keizer »

Venlo, 4 December 1879

Apeldoorn, 21 October 1940

Housemate

Bernard van Baale »

Rotterdam, 12 December 1879

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophia Rodrigues-van Laar »

Amsterdam, 8 February 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Jacobson »

Amsterdam, 5 March 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hijman Sjouwerman »

Amsterdam, 12 March 1880

Apeldoorn, 22 July 1940

Housemate

Mietje de Raaij »

Haarlem, 7 April 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Emanuel de Vries »

Haarlem, 14 April 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marie Fransman-Boutelje »

Amsterdam, 26 April 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jeannette Konijn »

Amsterdam, 1 May 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Paulina Drukker »

Arnhem, 7 May 1880

Apeldoorn, 2 February 1941

Housemate

Fannij van Norden »

Amsterdam, 10 July 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elize Joles-Lankhout »

Utrecht, 21 August 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Gellina Eckstein »

Appingedam, 4 November 1880

Sobibor, 23 April 1943

Housemate

David Mozes Dahl »

Nijmegen, 21 November 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Cornelia Kogel »

Rotterdam, 22 November 1880

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Clara Arons »

Amsterdam, 20 January 1881

Apeldoorn, 1 January 1942

Housemate

Mietje Knap »

Rotterdam, 2 March 1881

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Izaak Grootkerk »

Leeuwarden, 2 April 1881

Apeldoorn, 12 January 1941

Housemate

Jozeph Rubens »

Hilversum, 1 May 1881

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Adolf Manasse »

Renkum, 18 July 1881

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Benoit Bak »

Amsterdam, 12 August 1881

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Lenson »

Amsterdam, 15 September 1881

Apeldoorn, 16 February 1942

Housemate

Mathilda Hertz »

Arnhem, 21 October 1881

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Velleman »

Leeuwarden, 16 January 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Flora Hiegentlich »

Assen, 18 January 1882

Apeldoorn, 29 October 1940

Housemate

Jacob Groenteman »

Amsterdam, 28 January 1882

Amsterdam, 22 September 1942

Housemate

Keetje Spijer-Drukker »

Amsterdam, 6 February 1882

Apeldoorn, 3 June 1941

Housemate

Sara Wagenaar »

Amsterdam, 20 February 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Adolf David Elias »

Leeuwarden, 25 March 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Noach »

Deventer, 14 April 1882

Apeldoorn, 11 February 1942

Housemate

Helene Abas-Limkowski »

Warschau, 16 April 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henri Hagens »

Leeuwarden, 23 April 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Golda Gotlib-van Moppis »

Amsterdam, 9 June 1882

Omgeving Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marianne Hamburger »

Amsterdam, 18 June 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hijman Witjas »

Amsterdam, 20 June 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Nabarro »

Amsterdam, 24 June 1882

Apeldoorn, 22 January 1943

Housemate

Levie Levyson »

Amsterdam, 27 June 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Leentje van der Staal-van der Staal »

Rotterdam, 29 June 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Schoontje Hamburg »

Amsterdam, 20 August 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aäron Slap »

Amsterdam, 24 August 1882

Apeldoorn, 20 December 1942

Housemate

Bernard Rubens »

Hilversum, 24 August 1882

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel Dobraszijcki-Samson »

Rotterdam, 12 November 1882

Birkenau, 24 January 1943

Housemate

Esther Jacobs »

Amsterdam, 4 February 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Catharina Baars »

Amsterdam, 11 May 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Bloemina van der Hak »

Appingedam, 12 June 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Klaartje Groen »

Amsterdam, 30 June 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Coenraad Philip de Vries »

Weesp, 14 July 1883

Auschwitz, 12 February 1943

Housemate

Meijer Frank »

Amsterdam, 4 August 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aäron Mendelson »

Amsterdam, 4 August 1883

Auschwitz, 12 February 1943

Housemate

Mietje Kirghijm »

Amsterdam, 7 August 1883

Apeldoorn, 22 March 1941

Housemate

Jetje van Buuren »

Hoogeveen, 13 August 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Grietje van Moppes-Kattenburg »

Amsterdam, 23 August 1883

Auschwitz, 3 December 1942

Housemate

Sander Zilverberg »

Zwolle, 7 September 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aaltje van Spier »

Culemborg, 7 September 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer van Trommel »

Arnhem, 17 September 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Vieijra »

Amsterdam, 21 September 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helene Schwersenz-Simon »

Neustadt, 1 October 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophia Bamberg-Kosses »

Oude Pekela, 1 October 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Madelaine Catherine Handelaar »

Brussel, 6 November 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Meijer Keijzer »

Amsterdam, 15 November 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Israël Koperenberg »

Eijsden, 16 November 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Saartje Degen »

Amsterdam, 25 November 1883

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hendrik Kamp »

Kesteren, 1884

Apeldoorn, 24 December 1940

Housemate

Hermanna Margot Samson-Godfried »

Groningen, 12 January 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel Mathijsse »

Amsterdam, 25 January 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Klaartje Scheffer-Wertheim »

Amsterdam, 15 February 1884

Sobibor, 23 April 1943

Housemate

Philippus Cohen »

Amsterdam, 22 February 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Schoontje Staal »

Zaltbommel, 24 March 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Minderman-Frank »

Groningen, 27 March 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Mok »

Amsterdam, 15 April 1884

Auschwitz, 26 January 1943

Housemate

Judith van Hes »

Amsterdam, 3 May 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lion Jacobs »

Amsterdam, 29 May 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Isaac Ossedrijver »

Rotterdam, 17 June 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna Rodrigues Nunes »

Amsterdam, 7 August 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Celina Sophia Lion »

Culemborg, 19 August 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Josephus Levie »

Antwerpen, 24 August 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sippora Nabarro »

Amsterdam, 25 August 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Emma Sjouwerman »

Amsterdam, 29 August 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alexander Glaser »

Nijmegen, 29 August 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lina Aussen-Winter »

Hemmerden, 1 September 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Grietje Lea Philippus Cohen-van Bergen »

Weesp, 9 September 1884

Auschwitz, 16 February 1943

Housemate

Grietje van Rooijen-Mendels »

Amsterdam, 10 September 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aharon Pimentel »

Den Helder, 29 September 1884

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lodewijk Breemer »

Amsterdam, 11 November 1884

Apeldoorn, 16 November 1940

Housemate

Michel van Weren »

Amsterdam, 1 January 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Polak »

Zwolle, 7 January 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sientje Scheffer-Muzikant »

Amsterdam, 20 January 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Melanie de Haas-Leven »

Krefeld, 10 February 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Beek »

Amsterdam, 10 February 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Mok »

Amsterdam, 11 February 1885

Apeldoorn, 24 September 1942

Housemate

Marianne Plas-Schenkkan »

Amsterdam, 14 February 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Felix Samuel Cohen »

Oud-Beijerland, 13 March 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva Plukker »

Amsterdam, 20 March 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebecca van Hasselt »

Groningen, 30 March 1885

Apeldoorn, 24 September 1941

Housemate

Mozes Mathijsse »

Amsterdam, 30 April 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Enjette Alagonda Polak »

Oude Pekela, 19 May 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Benjamin Salomon »

Amsterdam, 22 May 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louis Kellerman »

Amsterdam, 9 June 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Meijer »

Zutphen, 16 July 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Roosje van Dam »

Groningen, 26 August 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Josephina Hamburger »

Londen, 7 September 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mietje Boas-van Thijn »

Amsterdam, 19 September 1885

Sobibor, 5 March 1943

Housemate

Sophia Norden »

Amsterdam, 4 October 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mietje Drukker-Hekster »

Amsterdam, 25 October 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Kaatje de Groot »

Mijdrecht, 10 November 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Konijn »

Amsterdam, 14 November 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philip Pruijm »

Amsterdam, 20 December 1885

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Bertha Josephina Assou »

Vlissingen, 20 January 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Nanette Pienas »

Rotterdam, 21 January 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva Meibergen »

Almelo, 17 March 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helena Viool »

Amsterdam, 14 April 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Wegloop »

Amsterdam, 6 May 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elias Cohen »

Amsterdam, 7 May 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Johanna Evelina Joles »

Haarlem, 10 May 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Polak »

Amsterdam, 14 May 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Carolina Sara van Perlstein »

Doetinchem, 19 June 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Kate Carolina Rozendaal »

Londen, 29 July 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Michaël Sluijter »

Arnhem, 29 July 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon de Groot »

Amsterdam, 31 August 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mietje Cohen »

Leeuwarden, 11 September 1886

Apeldoorn, 30 July 1940

Housemate

Rosette Baruch »

Amsterdam, 30 December 1886

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henriette Heijmans-Bloemendal »

Groningen, 8 January 1887

Auschwitz, 14 January 1943

Housemate

Dora Wouthuijsen »

Amsterdam, 10 January 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sylvain Henri Goudsmit »

Den Haag, 10 January 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel Kornalijnslijper »

Amsterdam, 11 January 1887

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Jeannette Schorlesheim »

Amsterdam, 28 March 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Morisco-Veldman »

Opsterland, 16 April 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva Lap »

Amsterdam, 24 April 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Klaartje Zwaaf »

Amsterdam, 23 June 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Dina Stork »

Amsterdam, 27 June 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Morris Witmont »

Amsterdam, 17 July 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Adolf Italiander »

Crefeld, 1 August 1887

Apeldoorn, 30 September 1941

Housemate

Naatje Busnac-Zwaab »

Amsterdam, 19 August 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Benedictus Zondervan »

Roermond, 8 September 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Bertha Golstein »

Heerlen, 20 September 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jehuda Leib Leopold Offner »

Wadowice, 21 October 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Isaäc Park »

Rotterdam, 12 November 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Levij »

Leek, 20 November 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Julie van Loen »

Amsterdam, 12 December 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heiman de Vries »

Leeuwarden, 31 December 1887

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Maurits Manheim »

Amsterdam, 3 January 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Simon Emmerik »

Amsterdam, 8 January 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Nannette Rachel Mendes da Costa »

Amsterdam, 22 January 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna Binger »

Amsterdam, 15 February 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rosette Wagenaar »

Haarlem, 14 March 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Duifje de Leeuw »

Amsterdam, 27 March 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lion Frankenhuis »

Nijmegen, 8 April 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie de Jong »

Amsterdam, 22 April 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Barzelaij »

Amsterdam, 19 May 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Simon Bles »

Amsterdam, 11 June 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Keetje Gobes »

Amsterdam, 19 June 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Grietje van Praag »

Amsterdam, 27 June 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Clara Eva van Praagh-van den Berg »

Den Haag, 14 July 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aron Lesegeld »

Krakau, 18 July 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Barend Zomerplaag »

Amsterdam, 25 August 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Paula Schweizer-Auerbach »

Fürth, 31 August 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Stork »

Amsterdam, 12 November 1888

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Polak-Bierman »

Amsterdam, 15 November 1888

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Klaartje Dwinger »

Leeuwarden, 8 December 1888

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Jonas Koster »

Amsterdam, 12 January 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hartogh Blazer »

Rotterdam, 22 January 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Plukker »

Amsterdam, 10 February 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hanne Stoppelman »

Veendam, 8 March 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Samuel van Duijl »

Tiel, 31 March 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marcus Greebel »

Amsterdam, 4 April 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Seligman Beer Sohlberg »

Amsterdam, 14 April 1889

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Joël Zwarts »

Raalte, 17 April 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Christina Duitz »

Amsterdam, 2 June 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Cato Gazan »

Sommelsdijk, 13 June 1889

Auschwitz, 13 November 1942

Housemate

Mozes Benedictus Boas »

Tiel, 17 July 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Geertje Hollander-Vrengel »

Winschoten, 25 July 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Nathan »

Winschoten, 4 August 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alexander Maurits Adelaar »

Amsterdam, 17 August 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob de Jong »

Leeuwarden, 19 August 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mina Sophia van Hoorn »

Kloosterburen, 20 August 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Troeder »

Amsterdam, 23 August 1889

Auschwitz, 12 February 1943

Housemate

Alida Bonn »

Amsterdam, 13 September 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Leendert de Klijn »

Amsterdam, 19 September 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rosette Degen »

Amsterdam, 2 November 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebekka Kaufmann-Schlesinger »

Hamburg, 7 November 1889

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebecca Polak »

Amsterdam, 20 February 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Grietje Scheffer »

Amsterdam, 5 March 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon de Vries »

Winschoten, 16 March 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Kaatje Konijn »

Amsterdam, 25 March 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Susanna Swaab »

Amsterdam, 26 April 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna Nol-Dupont »

Amsterdam, 26 May 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Benjamin Cohen »

Amsterdam, 16 June 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helena Staal »

Amsterdam, 27 June 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Franciska Sophia Visser »

Utrecht, 9 August 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alagonda Mattha Polak »

Oude Pekela, 21 September 1890

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henderika Cohen-Levie »

Leek, 3 January 1891

Birkenau, 22 January 1943

Housemate

Mariane Stibbe »

Zwolle, 20 January 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heintje Winnik-Stoodel »

Amsterdam, 22 January 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aron de Vries »

Leeuwarden, 19 February 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel van Stratum-Mok »

Amsterdam, 12 March 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Johannes Behrend »

Königsberg, 16 June 1891

Apeldoorn, 18 March 1941

Housemate

Jacques Cohen »

Groningen, 5 August 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joseph Velleman »

Amsterdam, 21 August 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Gokkes »

Amsterdam, 22 August 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Isidor Rukin »

Hapsal, 10 September 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Veffer »

Amsterdam, 3 October 1891

Apeldoorn, 6 February 1941

Housemate

Jacobus Lap »

Amsterdam, 8 October 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Jacobs »

Den Helder, 29 October 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva Henderika de Vries-Magnus »

Smilde, 15 November 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Robert Moll »

Aken, 25 November 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jozef Wolf »

Onstwedde, 30 November 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Maurits Raphael de Groot »

Amsterdam, 4 December 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Berta Heimberg-Klestadt »

Büren, 28 December 1891

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophia Loonstijn-Levie »

Breda, 9 February 1892

Auschwitz, 1943

Housemate

Rebecca Pijpeman-Cosman »

Amsterdam, 20 February 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

David Kropveld »

Onstwedde, 18 April 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Lootsteen »

Amsterdam, 25 April 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Benjamin van der Staal »

Rotterdam, 3 May 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Schoontje Gosselaar »

Amsterdam, 3 May 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob de Vries »

Leeuwarden, 12 May 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophia Ena Baruch »

Bellingwolde, 15 May 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Kaatje Sarphatie »

Amsterdam, 12 July 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meyer Jonas Komkommer »

Amsterdam, 24 July 1892

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Rachel Bonettemaker »

Amsterdam, 25 July 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Thérèse Sohlberg »

Amsterdam, 2 August 1892

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Roza Cosman »

Amsterdam, 2 September 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Martijn Staal »

Amsterdam, 12 October 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jetje Blitz »

Rotterdam, 23 October 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Judie Vleeschhouwer »

Weesp, 28 October 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Adèle Norden-Neeter »

Amsterdam, 17 November 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Isaäc Michel »

Amsterdam, 21 December 1892

Apeldoorn, 12 November 1942

Housemate

Henriëtte van Zwanenberg »

Oss, 24 December 1892

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sientje Levi Weiler »

Winterswijk, 20 January 1893

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Margaretha Allegro »

Amsterdam, 14 February 1893

Auschwitz, 15 January 1943

Housemate

David Benavente »

Amsterdam, 19 February 1893

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Leisen »

Amsterdam, 25 March 1893

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hartog Levie Khonraad »

Rotterdam, 22 April 1893

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Mozes Cohen »

Delfzijl, 16 May 1893

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joseph Pozel »

Amsterdam, 3 July 1893

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Schoontje Canes-Stouwer »

Amsterdam, 10 January 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Clara de Meza »

Amsterdam, 7 April 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Zipora Olman »

Den Haag, 22 April 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Samuel Gompers »

Amsterdam, 30 April 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Benjamin Boas »

Amsterdam, 4 May 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel van den Berg-Cauveren »

Amsterdam, 15 May 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Bella Jacobs »

Nijmegen, 15 May 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Branca Zak »

Amsterdam, 9 June 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Brandon »

Amsterdam, 19 June 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebecca Barend »

Amsterdam, 19 June 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Miriam Krieser-Hillinger »

Radymno, 8 July 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rosa Beem-Hertzdahl »

Heerlen, 19 July 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hartog van der Goen »

Amsterdam, 20 July 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

David Speijer »

Amsterdam, 12 October 1894

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Saartje Gotlieb-Messcher »

Amsterdam, 24 January 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alexander Salomon Slagter »

Amsterdam, 13 February 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Arent Gans »

Delfzijl, 7 March 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mina de Levie »

Amsterdam, 25 July 1895

Apeldoorn, 17 September 1941

Housemate

Arie Querido »

Amsterdam, 19 August 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham van Creveld »

Rotterdam, 13 September 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

David Pachter »

Amsterdam, 29 September 1895

Apeldoorn, 25 March 1942

Housemate

Rachel Garcia »

Amsterdam, 1 October 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alfred Neumann »

Wenen, 8 October 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jozef Bernard Meerlo »

Den Haag, 13 October 1895

Birkenau, 21 January 1943

Housemate

Judith Franschman »

Amsterdam, 16 October 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rose Louise van der Laan »

Assen, 13 November 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elkan van der Klein »

Almelo, 28 November 1895

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hartog Levi Frijda »

Veenendaal, 8 December 1895

Sobibor, 26 March 1943

Housemate

Eleazar Jacob Koster »

Medemblik, 19 January 1896

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Benjamin Cohen »

Amsterdam, 23 January 1896

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Polak »

Amsterdam, 17 February 1896

Apeldoorn, 2 June 1941

Housemate

Rozetta Lievendag »

Dordrecht, 14 March 1896

Apeldoorn, 5 June 1941

Housemate

Hanna van Berg »

Winschoten, 15 March 1896

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Polak »

Den Helder, 17 March 1896

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sientje de Metz »

Rotterdam, 25 April 1896

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Gurka »

Zychlin, 13 May 1896

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philip Root »

Amsterdam, 17 May 1896

Apeldoorn, 28 December 1940

Housemate

Gerson Frank »

Amsterdam, 15 July 1896

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Gerson Vomberg »

Zutphen, 18 August 1896

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Zadok Parsser »

Amsterdam, 27 September 1896

Sobibor, 28 May 1943

Housemate

Jacques Frankfort »

Amsterdam, 16 November 1896

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Rosalie Heimans »

Druten, 12 December 1896

Sobibor, 23 July 1943

Housemate

Benevenida van Loen-Gans »

Amsterdam, 8 February 1897

Sobibor, 9 July 1943

Housemate

Alexander Koekoek »

Amsterdam, 3 April 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mordechai Rodrigues »

Amsterdam, 30 April 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Simon Jonas Cohen »

Arnhem, 2 May 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Michel Jacobus van Dam »

Harlingen, 4 May 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Aron Drielsma »

Groningen, 13 May 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Leendert Maandag »

Amsterdam, 27 May 1897

Apeldoorn, 28 November 1941

Housemate

Rozette Kanter »

Amsterdam, 12 June 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eduard Wagenaar »

Haarlem, 12 June 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Susanna de Vries »

Haarlem, 19 June 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Zwaaf-Nabarro »

Amsterdam, 13 July 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Silvia Helena Boasson »

Amsterdam, 14 August 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Vrouwtje van der Kar »

Amsterdam, 31 August 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Saul Ydis »

Amsterdam, 23 September 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mina de Vries »

Appingedam, 28 October 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Carolina Rodrigues »

Amsterdam, 11 November 1897

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alexander Maarsen »

Amsterdam, 8 January 1898

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Essie Lelienduft »

Rotterdam, 13 January 1898

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hantje de Leeuw »

Nieuwe Pekela, 17 January 1898

Auschwitz, 12 February 1943

Housemate

Judith Roe »

Amsterdam, 1 May 1898

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Izaak Gaarkeuken »

Amsterdam, 26 May 1898

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betsie Wegloop »

Amsterdam, 30 May 1898

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Isaac Bruinvels »

Amsterdam, 31 August 1898

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Frieda Bertha Antonia Louise Ernst »

Uelzen, 1 September 1898

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Martijn Levie Roos »

Hardenberg, 20 September 1898

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jozef Tokkie »

Den Haag, 6 January 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joseph Leeger »

Amsterdam, 31 January 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Swaalep »

Amsterdam, 5 February 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betsie de Leeuw »

's-Graveland, 28 February 1899

Apeldoorn, 13 January 1943

Housemate

Blume Israelsky »

Moligen, 10 March 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Coenraad Jacob Huisman »

Amsterdam, 21 March 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Adolph Philip Spier »

Rotterdam, 30 March 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon van Gelderen »

Amsterdam, 27 April 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sellie Davidson »

Amsterdam, 21 July 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Carolina van Oven »

Den Haag, 12 September 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Esther Vomberg »

Rijssen, 26 September 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alexander Houtkruijer »

Amsterdam, 27 September 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie Beesemer »

Amsterdam, 21 November 1899

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mendel Gutman »

Vilnius, 4 February 1900

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Max Wünsch »

Sandhausen, 8 February 1900

Auschwitz, 25 April 1943

Housemate

Herman Isidore Spier »

Rotterdam, 23 March 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Reina Roos »

Hardenberg, 7 April 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elisabeth Frenkel-Groen »

Amsterdam, 11 June 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Siegfried Salomon Levij »

Hamburg, 29 July 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Clara Blog-Wertheim »

Amsterdam, 30 August 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Schoontje Jacobs »

Amsterdam, 10 October 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lea Mok »

Amsterdam, 23 October 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Selly Schaap »

Amsterdam, 23 November 1900

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Ruchla Lea Bock »

Glogow, 2 August 1901

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joachim Boutelje »

Amsterdam, 16 August 1901

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Canes »

Amsterdam, 2 September 1901

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marianne Vreeland-Swabe »

Amsterdam, 7 September 1901

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heintje Brommet »

Amsterdam, 14 December 1901

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Cato Hartog »

Borculo, 17 March 1902

Sobibor, 11 June 1943

Housemate

Salomon Blits »

Amsterdam, 27 March 1902

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Michel Schorlesheim »

Amsterdam, 25 April 1902

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Rachel Engers »

Amsterdam, 14 May 1902

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lion Turksma »

Opsterland, 23 May 1902

Apeldoorn, 24 December 1941

Housemate

Isaac Roco »

Amsterdam, 21 August 1902

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophie Monasch »

Rotterdam, 12 September 1902

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Isaac Glaser »

Enschede, 20 January 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Godfried van Dam »

Groningen, 25 January 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marianna Grijsaart-Mok »

Amsterdam, 26 February 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacobus Henri Polak »

Amsterdam, 5 March 1903

Sobibor, 9 April 1943

Housemate

Herman Frankenhuis »

Enschede, 17 March 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Breemer »

Amsterdam, 31 March 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joseph Schellevis »

Amsterdam, 9 June 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henriette Frank »

Amsterdam, 19 September 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Albert David Versteeg »

Haaksbergen, 11 November 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henriette de Haan »

Amsterdam, 7 December 1903

Sobibor, 5 March 1943

Housemate

Adolf Arthur Levij »

Amsterdam, 24 December 1903

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Carel Philip Levie »

Coevorden, 19 January 1904

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jansje Cohen »

Amsterdam, 11 March 1904

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham de Haas »

Groningen, 26 April 1904

Apeldoorn, 16 April 1941

Housemate

Betsy Cozijn »

Amsterdam, 9 June 1904

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Sara Henriette Milikowski »

Den Haag, 7 February 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Bernardina Frank »

Amsterdam, 8 May 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Hamburger »

Amsterdam, 9 July 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva van Coevorden-Leviet »

Uithuizen, 6 September 1905

Auschwitz, 19 October 1942

Housemate

Rebecca Opdenberg »

Den Haag, 7 September 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hirsch Brosen »

Paschroetig, 8 September 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Carolina Frank »

Meppel, 9 October 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louis Möller »

Rotterdam, 31 October 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Vrouwtje Margaretha Boas »

Amsterdam, 4 November 1905

Auschwitz, 24 January 1943

Housemate

Sientje van West-Kloot »

Amsterdam, 4 November 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Eva Soesan »

Amsterdam, 1 December 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Cornelia Wertheim »

Amsterdam, 15 December 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Ernst Grabowski »

Breslau, 24 December 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heinz Grabowski »

Breslau, 24 December 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob van Kleef »

Amsterdam, 28 December 1905

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Sealtiel »

Amsterdam, 29 January 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Montesinos »

Amsterdam, 20 February 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jetje Godfried »

Meppel, 5 March 1906

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Jonas Samuel Hijmans »

Rotterdam, 29 May 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Melanie Sinek »

Wenen, 11 June 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

David Velleman »

Amsterdam, 25 June 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jeannette Fanny Zeckendorf »

Amsterdam, 8 July 1906

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Aaltje van Zanten »

Rotterdam, 18 July 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joseph Franschman »

Amsterdam, 27 July 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacobus Meijer Drielsma »

Amsterdam, 11 August 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lina Norden »

Amsterdam, 24 October 1906

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Margaretha Feitsma »

Amsterdam, 26 January 1907

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Jacob van der Staal »

Rotterdam, 13 February 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Wilhelmina Letterie »

Den Haag, 3 March 1907

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Anna Buijtekant-Bolle »

Antwerpen, 13 April 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helena Veronica Konijn »

Amsterdam, 11 May 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob Nebig »

Amsterdam, 6 June 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Frederika de Meza »

Amsterdam, 30 June 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lion de Koning »

Rotterdam, 28 July 1907

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Samuel Sanders »

Rotterdam, 22 August 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Frits de Vries »

Amsterdam, 19 September 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jeannette Muller »

Amsterdam, 30 October 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Juda Levie »

Nieuwe Pekela, 23 December 1907

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elisabeth de Wolf »

Tjimahi, 28 February 1908

Sobibor, 9 April 1943

Housemate

Abraham Roco »

Amsterdam, 25 April 1908

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marcus Mendels »

Amsterdam, 2 May 1908

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marcus Neter »

Amsterdam, 5 May 1908

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Izaak Blog »

Amsterdam, 12 June 1908

Auschwitz, 23 January 1943

Housemate

Perla Ruchla Sons-Taub »

Plock, 23 September 1908

Auschwitz, 3 October 1944

Housemate

Eva Menko »

Amersfoort, 25 October 1908

Apeldoorn, 30 March 1941

Housemate

Henriëtte Helena Carolina Wolf »

Culemborg, 27 October 1908

Auschwitz, 30 November 1943

Housemate

Joël Maurits Roeper »

Winterswijk, 16 January 1909

Dorohucza, 30 November 1943

Housemate

Saartje Meijer »

Vlagtwedde, 30 January 1909

Apeldoorn, 31 August 1942

Housemate

Leendert Kloot »

Amsterdam, 1 February 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elisabeth Cohen »

Duisburg, 15 February 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philip Weijl »

Groningen, 8 March 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophia Blik »

Den Haag, 20 March 1909

Auschwitz, 25 March 1943

Housemate

Jantje Joosten »

Haren, 15 July 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Maria Sophia Brüning-Wolf »

Rotterdam, 17 July 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rachel Smeer »

Amsterdam, 23 July 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Edwin Maurits van Engers »

Den Haag, 27 July 1909

Apeldoorn, 17 July 1940

Housemate

Salomon Acathan »

Amsterdam, 6 August 1909

Sobibor, 26 March 1943

Housemate

Hermanus van de Giessen »

Amsterdam, 26 September 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Erich van Gelder »

Aalten, 18 November 1909

Warschau, 31 December 1943

Housemate

Edward Kurt Korijn »

Amsterdam, 22 November 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Knegje »

Dordrecht, 24 November 1909

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hartog de Vries »

Amsterdam, 3 February 1910

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Ettel Ladyzinski »

Lipowie, 15 February 1910

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Barend Sealtiel »

Amsterdam, 11 April 1910

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aäron van Moppes »

Watergraafsmeer, 28 April 1910

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Polak »

Amsterdam, 13 August 1910

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Siegfried Wechsler »

Frankfurt am Main, 16 August 1910

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie Druyf »

Amsterdam, 5 October 1910

Apeldoorn, 6 December 1942

Housemate

David Brilleman »

Amsterdam, 27 December 1910

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Samuel Baumgarten »

Rotterdam, 24 January 1911

Apeldoorn, 30 August 1941

Housemate

Frauke van der Pool »

Veendam, 24 February 1911

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Barend van West »

Amsterdam, 23 May 1911

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Zinger »

Amsterdam, 17 June 1911

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Margaretha Cosman »

Rotterdam, 29 June 1911

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Ida Jacoba de Hartogh »

Amsterdam, 15 August 1911

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Leonardus Alexander van der Lijn »

Antwerpen, 26 December 1911

Extern kommando Hannover, 5 April 1945

Housemate

Wolf Duveen »

Amsterdam, 27 January 1912

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Wolfgang Nachmann »

Berlijn, 24 February 1912

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elisabeth Muller »

Amsterdam, 11 March 1912

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jeannette Neeter-Naarden »

Amsterdam, 4 October 1912

Auschwitz, 12 February 1943

Housemate

Vera Rachel Samuel »

Maastricht, 20 October 1912

Auschwitz, 30 November 1943

Housemate

Selina Polak »

Gouda, 21 November 1912

Auschwitz, 12 February 1943

Housemate

Betsy Bak »

Den Haag, 2 January 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jacob van Kollem »

Amsterdam, 3 January 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebekka van Buuren »

Tiel, 4 January 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aaltje Bierschenk »

Rotterdam, 17 March 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louis Israel Kiek »

Amsterdam, 7 May 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Samuel Jacob Philipse »

Amsterdam, 11 May 1913

Sobibor, 2 July 1943

Housemate

Salomon Goudsmit »

Amsterdam, 19 June 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Levie van der Pool »

Windeweer, 13 August 1913

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Louis Simon Courlander »

Amsterdam, 19 November 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Celine Houtkruijer »

Amsterdam, 5 December 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hans Hermann van Dantzig »

Gouda, 6 December 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Antonia Sara Simonne Weijl »

Berchem, 9 December 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna Theeboom »

Amsterdam, 14 December 1913

Auschwitz, 27 August 1943

Housemate

Markus Spijer »

Amsterdam, 16 December 1913

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Franz Rosenberger »

Oggau, 26 December 1913

Buchenwald, 26 January 1945

Housemate

Jeannette Blog »

Amsterdam, 26 December 1913

Sobibor, 9 April 1943

Housemate

Lena de Boer »

Amsterdam, 19 January 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Moses Nathan Cohen »

Königssteele, 15 February 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Pimentel »

Amsterdam, 28 March 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Berta Cohen »

Arnhem, 30 April 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jansje Emden »

Amsterdam, 15 May 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philip de Leeuw »

Den Haag, 24 May 1914

Rhenen/Veenendaal, 20 November 1944

Housemate

Izak van West »

Amsterdam, 27 May 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Josua Spetter »

Leeuwarden, 29 June 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Bertha Cohen-Cohen »

Groningen, 14 August 1914

Auschwitz, 3 September 1943

Housemate

Henriette Teeboom »

Amsterdam, 21 August 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Dawid Josef Eisner »

Przemysl, 17 December 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philip Cohen »

Utrecht, 27 December 1914

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hermann Caro »

Keulen, 17 February 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Joseph Salomon Spijer »

Amsterdam, 3 April 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Thérèse Sophie Meijer-de Zoete »

Hilversum, 10 April 1915

Auschwitz, 19 November 1943

Housemate

Sophia Charlotte Weijl »

Amsterdam, 14 April 1915

Birkenau, 24 January 1943

Housemate

Hans Dorus Koetzer »

Amsterdam, 17 April 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marcus Louis de Lange »

Watergraafsmeer, 17 June 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Emanuel Sons »

Amsterdam, 21 June 1915

Midden-Europa, 28 February 1945

Housemate

Leo Marx »

Roehtig, 4 July 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marie van Gelder-Polak »

Amsterdam, 10 July 1915

Auschwitz, 3 September 1943

Housemate

Sara Rebecca Sanders-Modijefsky »

Arnhem, 13 July 1915

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Clara Mendes »

Amsterdam, 5 August 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betsy Brogholter »

Enschede, 23 August 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Heinz Ludwig Jacobs »

Münster, 29 August 1915

Sobibor, 4 June 1943

Housemate

Regina Elisabeth Davids »

Amsterdam, 10 September 1915

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Helena Sophie Asscher »

Amsterdam, 7 October 1915

Apeldoorn, 2 October 1942

Housemate

Abraham Sjouwerman »

Amsterdam, 12 October 1915

Auschwitz, 6 January 1944

Housemate

Marcus van Praag »

Amsterdam, 28 October 1915

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Isaäc Salomons »

Apeldoorn, 9 November 1915

Sobibor, 21 May 1943

Housemate

Sara Seyffers »

Apeldoorn, 13 November 1915

Sobibor, 4 June 1943

Housemate

Hildegard Kahn »

Grand Moyeunel, 23 November 1915

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Siegfried Charles Bertus Stodel »

Arnhem, 8 December 1915

Lublin, August 1943

Housemate

Simon Weinthal »

Essen, 10 February 1916

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Benedictus Marie Verdoner »

Amsterdam, 5 May 1916

Gemeente niet bekend, 31 March 1944

Housemate

Herbert Asch »

Bremen, 12 June 1916

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Magiel Gaarkeuken »

Haarlem, 8 July 1916

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hettie Kattenburg »

Rotterdam, 13 July 1916

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophia Cohen-de Liever »

Amsterdam, 9 August 1916

Midden-Europa, 28 February 1945

Housemate

Abraham Philips »

Amsterdam, 12 August 1916

Sobibor, 7 May 1943

Housemate

Marianne van Hachgenberg »

Amsterdam, 1 September 1916

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sophie Wolff »

Nijmegen, 4 September 1916

Sobibor, 4 June 1943

Housemate

Levie de Jong »

Rotterdam, 19 October 1916

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Lomaz »

Amsterdam, 26 November 1916

Auschwitz, 5 November 1942

Housemate

Maurits Santen »

Amsterdam, 8 December 1916

Sobibor, 7 May 1943

Housemate

Greta Gobits »

Den Haag, 17 December 1916

Auschwitz, 19 November 1943

Housemate

Eva Weissmann »

Memel, 19 December 1916

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna Pront-Roodveldt »

Amsterdam, 6 February 1917

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Kaatje Kohn-Wonder »

Weesp, 14 March 1917

Auschwitz, 7 November 1942

Housemate

Hertha Frouwina Gottfriedt »

Borger, 20 March 1917

Sobibor, 11 June 1943

Housemate

Margaretha Jas »

Amsterdam, 26 March 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Bertha Hoogstraal »

Apeldoorn, 27 April 1917

Sobibor, 2 July 1943

Housemate

Flora Blazer »

Soekaboemi, 27 April 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elizabeth Adler-den Hartog »

Sliedrecht, 19 May 1917

Midden-Europa, 28 February 1945

Housemate

Jozef van der Klei »

Amsterdam, 15 July 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Sarlui »

Amsterdam, 9 August 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louis Franken »

Poerworedjo, 10 August 1917

Mauthausen, 5 May 1945

Housemate

Salomon Barend Matteman »

Amsterdam, 3 September 1917

Auschwitz, 31 March 1944

Housemate

Selma Margarethe Rapaport »

Den Haag, 3 September 1917

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Emma Betsy Cohen »

Amsterdam, 4 September 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Trane Künstlinger »

Nowy Sacz, 10 September 1917

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Jacob Swaep »

Rotterdam, 7 October 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Zilverberg »

Oude Pekela, 8 November 1917

Auschwitz, 30 September 1943

Housemate

Greta de la Fuente »

Amsterdam, 27 November 1917

Bergen-Belsen, 9 May 1945

Housemate

Gezina Mok »

Haarlem, 16 December 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Alfred Levy »

Hamburg, 25 December 1917

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Marcus Nieweg »

Amersfoort, 10 January 1918

Sobibor, 30 April 1943

Housemate

Betty Helene Waterman-Nieweg »

Rotterdam, 29 January 1918

Auschwitz, 31 July 1944

Housemate

Roza Wertheim »

Amsterdam, 30 January 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Martha Akker »

Hoogeveen, 30 January 1918

Auschwitz, 10 September 1943

Housemate

Hildegard Geller »

Berlijn, 26 February 1918

Auschwitz, July 1943

Housemate

Mozes van Gelder »

Almelo, 27 February 1918

Midden-Europa, 31 March 1944

Housemate

Herman Kesner »

Londen, 10 March 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louis de Vries »

Rotterdam, 19 March 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Henri Polak »

Amsterdam, 6 April 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Elisabeth Andriesse »

Cuijk, 21 April 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louisa Bronkhorst »

Den Haag, 8 May 1918

Auschwitz, 31 May 1944

Housemate

Alexander Reens »

Amsterdam, 19 May 1918

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Frederika Fanny Swaab »

Den Haag, 11 June 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Rebecca Aardewerk »

Amsterdam, 23 June 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Annie Helene Davids »

Amsterdam, 18 July 1918

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Margot Juliane Matteman-de Leeuw »

Keulen, 30 July 1918

Auschwitz, 30 November 1943

Housemate

Mozes Gans »

Delfzijl, 4 August 1918

Sobibor, 16 April 1943

Housemate

Helena Dreese »

Amsterdam, 1 September 1918

Sobibor, 11 June 1943

Housemate

Carel Weijel »

Zutphen, 29 October 1918

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hartog van Coevorden »

Groningen, 12 November 1918

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Sophia van Gelder »

Zutphen, 7 December 1918

Sobibor, 30 November 1943

Housemate

Judith Souget »

Watergraafsmeer, 8 December 1918

Auschwitz, 3 August 1943

Housemate

Simon Jas »

Amsterdam, 22 January 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Johanna Bertha Philip »

Eibergen, 15 February 1919

Sobibor, 13 March 1943

Housemate

Lea de Jongh »

Amsterdam, 16 February 1919

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Frits Joop van Dantzig »

Rotterdam, 27 February 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helena Granaat »

Amsterdam, 7 March 1919

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Simon Philip de Vries »

Lochem, 15 March 1919

Sobibor, 23 July 1943

Housemate

Louis Bierman »

Amsterdam, 16 March 1919

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Anna Céline de Vries-Korijn »

Amsterdam, 22 March 1919

Auschwitz, 10 September 1943

Housemate

Rachel Polak »

Amsterdam, 28 March 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Carolina Velmans »

Amsterdam, 1 April 1919

Sobibor, 21 May 1943

Housemate

Sophie Bertha Cohen »

Den Haag, 3 April 1919

Auschwitz, 27 November 1942

Housemate

Haim Elias Sarfatij »

Amsterdam, 22 April 1919

Auschwitz, 27 March 1944

Housemate

Hartog Roe »

Amsterdam, 24 April 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Barend Hamburg »

Amsterdam, 9 May 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Leiser van Moppis »

Amsterdam, 21 May 1919

Sobibor, 23 July 1943

Housemate

Betsy Flora van Praag »

Amsterdam, 31 May 1919

Sobibor, 1 June 1943

Housemate

Maurits Grijsaart »

Amsterdam, 3 September 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Israël Werkheim »

Amsterdam, 5 September 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hartog Gans »

Amsterdam, 20 September 1919

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Meta Clara Mendelson »

Sneek, 28 September 1919

Auschwitz, 3 September 1943

Housemate

Esther van Dam »

Assen, 6 October 1919

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Simon Cosman »

Amsterdam, 18 October 1919

Sobibor, 2 April 1943

Housemate

Sara Prins »

Amsterdam, 3 November 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jonas de Vries »

Amsterdam, 6 November 1919

Warschau, 28 February 1944

Housemate

Wilhelmina Hoogstraal »

Apeldoorn, 14 November 1919

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Joseph Cohen »

Watergraafsmeer, 24 November 1919

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Izak Cohen »

Watergraafsmeer, 24 November 1919

Sobibor, 5 March 1943

Housemate

Ernst Spitzer »

Wenen, 28 November 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna Dreese »

Amsterdam, 10 December 1919

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Frits Hamburger »

Amsterdam, 26 December 1919

Sobibor, 30 April 1943

Housemate

Roosje Saartje Brommet »

Tiel, 3 March 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham van Geuns »

Hoogezand, 15 March 1920

Birkenau, 25 January 1943

Housemate

Sara Straus »

's-Heerenberg, 23 March 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jenetta Hanouwer »

Zutphen, 27 March 1920

Auschwitz, 31 October 1944

Housemate

Jacob Smalhout »

Amsterdam, 20 April 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Walter Eckstein »

Wenen, 28 April 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Femmia van West »

Nijmegen, 4 May 1920

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Seline Zondervan »

Zwolle, 12 May 1920

Auschwitz, 24 September 1943

Housemate

Regina Moscou-de Leeuw »

Leiden, 16 May 1920

Sobibor, 4 June 1943

Housemate

Jacob Blok »

Den Haag, 20 May 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Asser Salomons »

Apeldoorn, 21 May 1920

Sobibor, 21 May 1943

Housemate

Philip Oscar Polak »

Amsterdam, 26 May 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Zlate Rosenfeld »

Amsterdam, 30 May 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham Neuberger »

Wiesent, 9 June 1920

Bergen-Belsen, 4 February 1945

Housemate

Ginette de Lange »

Steenwijk, 10 June 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Engelsman »

Amsterdam, 27 July 1920

Apeldoorn, 13 December 1942

Housemate

Henry Frankfort »

Amsterdam, 1 August 1920

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Nico Englander »

Amsterdam, 6 August 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Karel Martin Klein »

Apeldoorn, 21 August 1920

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Sophia Cohen »

Den Bosch, 28 August 1920

Auschwitz, 30 September 1942

Housemate

Roosje Meijer »

Amsterdam, 11 September 1920

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Betje Rosetta Dasberg »

Amsterdam, 22 September 1920

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Max Cauveren »

Amsterdam, 26 September 1920

Sobibor, 4 June 1943

Housemate

Sara Ricardo »

Amsterdam, 7 October 1920

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Annie Preger »

Rotterdam, 7 October 1920

Sobibor, 5 March 1943

Housemate

Alfred Alex Noach »

Alkmaar, 28 November 1920

Dachau, 30 April 1945

Housemate

Rosette Gerzon-Goslinski »

Groningen, 13 December 1920

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Thelma Esther Cohen-Polak »

Saba, 19 December 1920

Sobibor, 5 March 1943

Housemate

Franz Schwarz »

Wenen, 16 January 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Erich Marcuse »

Greifenhagen, 26 January 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philip van Loggem »

Amsterdam, 8 February 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hans van Witsen »

Zandvoort, 28 February 1921

Sobibor, 5 March 1943

Housemate

Jacob Stern »

Rodheim, 1 March 1921

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Abraham Henri Italie »

Rotterdam, 8 March 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Anna van der Sluis »

Rotterdam, 10 March 1921

Sobibor, 16 April 1943

Housemate

Aaltje van Arent »

Rotterdam, 13 March 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Sara Aronius »

Zwartsluis, 17 March 1921

Auschwitz, 8 October 1942

Housemate

Estella de Leeuw »

Almelo, 28 April 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Ruth Hauschner »

Breslau, 14 May 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Nikkelsburg »

Amsterdam, 15 May 1921

Sobibor, 21 May 1943

Housemate

Adelle Leefsma »

Gouda, 16 May 1921

Auschwitz, 28 February 1943

Housemate

Hertog Napoleon Andriesse »

Den Haag, 4 June 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Veronica Davids-Delaville »

Amsterdam, 6 June 1921

Auschwitz, 14 September 1942

Housemate

Henri Abraham Asscher »

Amsterdam, 9 June 1921

Hagenow, 16 April 1945

Housemate

Salomon Bros »

Amsterdam, 20 June 1921

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Toni Taube Chottel »

Hamburg, 22 June 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Maurice Sijes »

Amsterdam, 23 July 1921

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Meijer Gosschalk »

Amersfoort, 6 August 1921

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Roosje Levie »

Slochteren, 14 August 1921

Midden-Europa, 28 February 1945

Housemate

Fanny Jacqueline Cohen »

Arnhem, 3 September 1921

Auschwitz, 12 February 1943

Housemate

Estella Johanna Asch-Gosschalk »

Rotterdam, 30 September 1921

Auschwitz, 19 February 1943

Housemate

Bloemke de Jongh »

Oude Pekela, 4 November 1921

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Betje Pels »

Delfzijl, 20 November 1921

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Arthur Jules Gerzon »

Amsterdam, 1 December 1921

Sobibor, 16 July 1943

Housemate

Abraham Beth »

Rotterdam, 5 December 1921

Auschwitz, 26 January 1943

Housemate

Esther van Zorg »

Amsterdam, 4 January 1922

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Maria Cohen »

Coevorden, 12 January 1922

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Emma Frieda Elkus »

Denekamp, 8 February 1922

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Helene Betty Nieweg »

Hoorn, 10 February 1922

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Cato Goldsmit »

Delfzijl, 4 March 1922

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Bernardus Goslinski »

Groningen, 8 March 1922

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Jozefina Montezinos »

Den Haag, 17 May 1922

Sobibor, 13 March 1943

Housemate

Gusta Beck »

Den Haag, 21 June 1922

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jozeph de Lange »

Elburg, 25 June 1922

Sobibor, 23 July 1943

Housemate

Carolina Geertje Denneboom »

Groningen, 6 August 1922

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Louis Lakmaker »

Amsterdam, 25 August 1922

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Willem Swalef »

Amsterdam, 30 August 1922

Auschwitz, 26 January 1943

Housemate

Willy Tal »

Amsterdam, 9 September 1922

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Klara van Aals »

Utrecht, 14 September 1922

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Horst Siegmund Förster »

Berlijn, 14 October 1922

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Coenraad Smalhout »

Amsterdam, 20 October 1922

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Salomon Turksma »

Rotterdam, 1 November 1922

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mirjam de Vries »

Haarlem, 17 November 1922

Sobibor, 9 April 1943

Housemate

Jeremia Frank »

Amsterdam, 7 January 1923

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hijman Velmans »

Amsterdam, 29 January 1923

Sobibor, 21 May 1943

Housemate

Albert Salomon »

Gollkrath, 13 February 1923

Auschwitz, 28 February 1943

Housemate

Jacob Reens »

Amsterdam, 6 April 1923

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Aron van Kloeten »

Rotterdam, 28 April 1923

Auschwitz, 30 September 1942

Housemate

Hildegard Susanne Valk »

Emden, 12 May 1923

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lina Jacoba Dalsheim »

Borger, 16 May 1923

Auschwitz, 3 September 1943

Housemate

Henriette Nicoline Jeanette Cohen »

Arnhem, 21 June 1923

Gemeente niet bekend, Date of death unknown

Housemate

Jacob Kool »

Amsterdam, 30 June 1923

Sobibor, 9 April 1943

Housemate

Anneliese Ortlieb »

Keulen, 21 August 1923

Auschwitz, 30 November 1943

Housemate

Jetty Mendelson »

Amsterdam, 26 August 1923

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Abraham de Vries »

Amsterdam, 11 September 1923

Auschwitz, 30 April 1943

Housemate

Joseph Marcello Jacobson »

Genua, 20 September 1923

Extern kommando Lübben, 18 April 1945

Housemate

Emilie Helena Rosenberg »

Rotterdam, 18 November 1923

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Marie de Vries »

Amsterdam, 2 January 1924

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Hendrika Dasberg »

Amsterdam, 13 March 1924

Auschwitz, 5 February 1943

Housemate

Gerard Polak »

Apeldoorn, 15 July 1924

Auschwitz, 31 January 1944

Housemate

Mirjam de Torres »

Amsterdam, 30 July 1924

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Geertje Regine Denneboom »

Beilen, 21 August 1924

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Daniël Rijne »

Amsterdam, 7 March 1925

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Mozes Eliëzer Levin »

Appingedam, 10 April 1925

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jeannette van Bergen »

Amsterdam, 23 May 1925

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Louis de Heer »

Rotterdam, 13 July 1925

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Lea Joosten »

Almelo, 29 July 1925

Apeldoorn, 30 August 1942

Housemate

Louis Sons »

Amsterdam, 27 September 1925

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Philip Adolf Hartogsohn »

Rotterdam, 24 February 1926

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Nico Norden »

Amsterdam, 30 August 1926

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Maurits Dormits »

Den Haag, 6 April 1927

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Clotilde Landau »

Amsterdam, 26 June 1927

Apeldoorn, 23 July 1942

Housemate

Barend Grijsaart »

Apeldoorn, 27 September 1928

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Gerrit Koster »

Amsterdam, 22 January 1929

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Samuel Bohemen »

Groningen, 3 September 1929

Apeldoorn, 26 October 1942

Housemate

Berthe Elzas »

Zutphen, 19 December 1929

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Paul Rosentreter »

Schloppe, 4 February 1931

Apeldoorn, 25 January 1943

Housemate

Gesina Renée Onderwijzer »

Utrecht, 12 February 1932

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Salomon Grootkerk »

Amsterdam, 15 November 1932

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Simon Poons »

Den Haag, 25 October 1933

Auschwitz, 12 October 1942

Housemate

Kurt Julius Philipps »

Amsterdam, 1 August 1934

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate

Jeannette Dasberg »

Hilversum, 11 November 1937

Auschwitz, 25 January 1943

Housemate